Yasal Uyarı

Yorum24.com web sitemizde popüler ürünlerin tanıtımları ve bu ürünlere ait tarafsız kullanıcı yorumları yayınlanmaktadır.

Kullanıcılar sitemizdeki diledikleri ürüne istedikleri yorumu gönderebilirler. Tüm yorumlar site yöneticileri tarafından kontrolden geçirilmekte ve genel ahlak kurallarına uygun olduğu ve ilgili markayı rencide ifadeler barındırmadığı sürece yayına alınmaktadır. Yorum gönderebilmek için siteye üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır, bu sebepten dolayı yorum gönderen kullanıcının bilgileri tarafımızdan saklanmamaktadır. Sitemizde tanıtımı yapılan tüm ürünlere aynı ip adresinden sadece bir kez yorum gönderilebilmektedir.

Sitemizde tanıtımı yapılan ürünlere ait kullanıcı yorumlarından dolayı web sitemiz veya şirketimiz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.

Sitemizde yayınlanmış olan ve telif hakkının sizlere ait olduğunu düşündüğünüz ve sitemizden kaldırılmasını talep ettiğiniz görsel, içerik veya herhangi bir materyali iletişim sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. İlgili talep tarafımızdan incelenecek ve uygun görüldüğü takdirde derhal sitemizden kaldırılacaktır.

Gelir – Reklam Ortaklığı Programı Açıklaması (Affiliate Disclosure)

Sitemizde tanıtımı yapılan bazı ürünler veya web siteleriyle yorum24.com sitemiz arasında gelir – reklam ortaklığı programı (affiliate marketing programs) ilişkisi mevcut olabilmektedir. Kullanıcı tarafından sitemizde tanıtımı yapılan bazı ürün veya web sitesine ait banner / reklam / bağlantılarına tıklanılıp ilgili sitede ücretsiz / ücretli üyelik oluşturulduğu veya ilgili ürün o web sitesinden satın alındığı takdirde sitemiz bu işlemden dolayı komisyon / gelir elde edebilmektedir.

Sitemizde yer alan tüm yazılı ve görsel materyallerin tarafsız, doğru ve güncel olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tüm çabalarımıza rağmen bazı bilgiler bizden kaynaklı hata veya ürün bilgilerinin değişmesinden dolayı eski / hatalı olabilir. Kullanıcıların sitemizde yer alan ürünlere ait son güncel şartlarını kabul etmek ve/veya hizmetlerini kullanmak tamamen kendi iradesi ve sorumluluğundadır. Herhangi bir tutarsızlıktan veya güncel olmayan bilgiden dolayı sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Sitemizde güncel olmayan / hatalı bir bilgi bulunduğunu düşünüyorsanız eğer bu durumu bizlere [email protected] sayfamızdan bildirebilirsiniz.